Kurz Pečení a zdobení perníčků

Lektorka kurzu Pečení a zdobení perníčků

Vzpomínáte na perníčky od babičky, jak se dokonale nazdobené krásně vyjímaly na svátečním talíři? Jenže kde jsou ty časy? Od té doby se po vzoru babiček snažíte každoročně udělat svým dětem a rodině radost a pečete perníčky, které budou vaší chloubou na vánočním stole, ale ne vždy se to podaří? V čem je potíž? V receptu nebo neznalosti, jak přesně péct a následně zdobit?

Je to jednodušší než si myslíte.

Přesně pro vás je určený kurz Pečení a zdobení perníčků, který odhalí veškerá tajemství ohledně této staroegyptské dobroty jednoduše všem amatérským perníkářkám. Přihlaste se a odhalte nejlepší recepty i to, jak se připravuje dokonalá poleva. Seznamte se s dalšími metodami zdobení i vychytávkami, které z vás učiní královnu pečení perníčků!

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Krok za krokem k dokonalým perníčkům

Chcete znát recept, se kterým se to vždy podaří? Chcete odhalit postup, jak vyválet dokonale hladké a tenké těsto nebo jak vykrajovat zvířátka, vánoční andělíčky či velikonoční zajíčky a slepičky? Kurz Pečení a zdobení perníčků vás provede krůček po krůčku celý procesem pečení a zdobení.

Začíná se lekcemi o přípravě těsta, které připravuje správná perníkářka podle léty prověřených receptur. A jak docílit krásně lesklého povrchu či připravit bílou nebo barevnou polevu? Už po zhlédnutí prvních videí budete znát několik triků, jak na dokonalé perníčky. A nezapomeňte, že se k instruktážním videím můžete kdykoli vrátit, případně připravovat perníčky přímo spolu s profesionálkou s tabletem na kuchyňské lince!

Zdobení perníčků a další techniky

Cílem tohoto online kurzu je představit výrobu perníčků včetně jejich zdobení. Odhalíte proto postup pro přípravu polevy na perníčky i metodu zdobení.

A to není zdaleka vše.

Po zhlédnutí pokročilých dílů si bez obav troufnete také na mřížkovou techniku zdobení perníčků, která je sice pracnější, ale vlastnoruční dárek udělá radost dětem i vašim přátelům. A láká vás umět nanášet celoplošnou glazuru a darovat takto zdobený perníček někomu z lásky nebo k narozeninám? Závěr kurzu přinese další odhalení přípravy dokonalých perníčků a zdobení metodou vpíjení, u které se vydovádějí i děti nebo pomocí stencil šablon, které ušetří čas při výrobě většího množství perníčků se stejným obrázkem nebo motivem. Tak neváhejte a vstupte do kurzu!

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu