Velký kurz zdobení dortů s mistryní ČR

Ukázky zdobení dortů

Co by byla narozeninová oslava bez pořádného dortu? Děti milují překvapení a touží po sladké dobrotě, která bude ve tvaru autíčka nebo s oblíbenými postavičkami z animovaného filmu. Jak připravit požadovaný tvar a jak nazdobit dort, aby splnil dětská očekávání během parádní narozeninové oslavy? To vám prozradí mistryně, která se zabývá výrobou dortů dlouhých 25 let a vyniká přípravou rozličných slavnostních dortů, menších dortíků, cupcaků nebo sladkých postaviček. Právě o své tajné fígle se podělí se všemi účastníky výjimečného online kurzu zdobení dortů.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Cesta k dokonalým dortům

Od první lekce vás cukrářská mistryně provede výrobou dortů a jejich zdobením pro různé příležitosti. Naučí vás, jak potáhnout dort nebo používat modelovací hmoty pro dokonalý výsledek. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky, kteří touží ponořit se do tajemství cukrářské výroby těch nejvděčnějších dobrůtek, které potěší děti i dospělé.

Jak nazdobit dort

Okamžitě po zhlédnutí prvních lekcí video kurzu zdobení dortů se stanete královnou kuchyně, která ovládne umění přípravy těchto delikates včetně jejich sestavení, zahlazení a potažení. Různé techniky a modelování doprovází používání vybraných modelovacích hmot. Nechybí samozřejmě práce s jedlou fotografií, protože dětskou tvář rozhodně rozjasní oblíbená animovaná postavička z filmu na narozeninovém dortu, o který se může podělit během své slavnostní party s ostatními dětmi. Obdobně je u dětí i dospělých oblíbený fondán, o kterém bude také řeč.

Velký kurz zdobení dortů s mistryní ČR – úvodní video

Zdobení dortů – originalitě se meze nekladou

Po získání znalostí v prvních lekcích se propracujete k pokročilým zdobícím technikám v rámci placené části kurzu. Dokonce si můžete podle návodu vymodelovat vlastní originální ozdoby, které budou vaší chloubou i dokonalou dekorací na narozeninové tabuli. Sama mistryně cukrářského umění se s vámi podělí o ukázky zdobení dortů, které prodává až do daleké Dubaje. V dalších lekcích proto detailně nahlédnete pod pokličku přípravy dortů pro malé princezny, fotbalisty i dospělé.

Jednorožec nebo Minecraft

Každý další díl videokurzu se bude zabývat jedním typem dortu, nebude chybět dort pro malou slečnu nebo s červeným sporťákem z oblíbené animované filmové série pro kluky. V dalších dílech kurzu zdobení dortů budou hrát roli bájné bytosti, především jednorožec, sportovní motivy, ale také ty z online světa ze hry Minecraft. Jak připravit dort pro ženu hledící na štíhlou linii? I to se dozvíte, stejně jako o možnosti připravit extračokoládový dort pro muže. Finále bude patřit modelování 3D dortu a vysokému svatebnímu dortu s imitací březové kůry včetně aranžmá s cupcaky.

Neváhejte a vstupte. Za vyzkoušení nic nedáte 🙂

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu