Kurz Pečení kvasového chleba

Domácí pečený chléb

V evangeliu svatého Jana se hovoří o chlebu jako o Božím daru. Bezesporu je základní potravinou už od starověku, byť se vyskytuje po celém světě v různých podobách. V tuzemsku patří mezi nejoblíbenější druhy kvasové chleby, které se nabízejí v tradičních pekařstvích i v supermarketech. Kvalitní kvasový chléb se rozplývá na jazyku, u těch kupovaných bývá kvalita nejistá, přestože se bochníky prodávají za horentní částky. I to je jeden z mnoha důvodů, proč se naučit péct chleba v domácím prostředí. Online kurz Pečení kvasového chleba je k těmto účelům jako stvořený, stačí se připojit.

Pokračování textu Kurz Pečení kvasového chleba

Kurz Jedlé kytice

Jedlá kytice a lektorka kurzu

Tak to tu ještě nebylo. Krásná květina zahřeje na duši snad každou ženu. Ale co takhle jedlá květina, kterou je možné potěšit nejen ženy, ale i muže a mnohé děti? Říkáte si, že to zní jako moc dobrý nápad, ale my pro vás máme ještě více. Kurz jedlé kytice totiž přináší unikátní možnost, jak takovou bonbónovou nebo salámovou květinu připravit samostatně a nemuset za ni platit velké peníze. Tak neváhejte, online tvoření je přeci velká zábava.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Jedlé kytice

Kurz Vaříme zdravě pro děti

Kurz zdravého vaření pro děti

Zdravá jídla? Ta přece nechutnají dobře! Právě tento mýtus lektorka vyvrátí v rámci videokurzu Vaříme zdravě pro děti. Proč učit děti na nezdravou kuchyni? Recepty bez bílé mouky a přebytku cukru totiž mohou chutnat skvěle. Dokonce mnozí dospělí nepoznají rozdíl a zamilují se do zdravé kuchyně plné obilovin, luštěnin, ovoce a zeleniny. Zdraví se skrývá v konzumovaných potravinách, proto i nutričně hodnotné jídlo je důležité pro správný vývoj dítěte, ale vlije také energii do žil dospělých. Stačí se ponořit do tajů neznámých receptů!

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Vaříme zdravě pro děti

Velký kurz zdobení dortů s mistryní ČR

Ukázky zdobení dortů

Co by byla narozeninová oslava bez pořádného dortu? Děti milují překvapení a touží po sladké dobrotě, která bude ve tvaru autíčka nebo s oblíbenými postavičkami z animovaného filmu. Jak připravit požadovaný tvar a jak nazdobit dort, aby splnil dětská očekávání během parádní narozeninové oslavy? To vám prozradí mistryně, která se zabývá výrobou dortů dlouhých 25 let a vyniká přípravou rozličných slavnostních dortů, menších dortíků, cupcaků nebo sladkých postaviček. Právě o své tajné fígle se podělí se všemi účastníky výjimečného online kurzu zdobení dortů.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Velký kurz zdobení dortů s mistryní ČR

Kurz Pečení a zdobení perníčků

Lektorka kurzu Pečení a zdobení perníčků

Vzpomínáte na perníčky od babičky, jak se dokonale nazdobené krásně vyjímaly na svátečním talíři? Jenže kde jsou ty časy? Od té doby se po vzoru babiček snažíte každoročně udělat svým dětem a rodině radost a pečete perníčky, které budou vaší chloubou na vánočním stole, ale ne vždy se to podaří? V čem je potíž? V receptu nebo neznalosti, jak přesně péct a následně zdobit?

Je to jednodušší než si myslíte.

Přesně pro vás je určený kurz Pečení a zdobení perníčků, který odhalí veškerá tajemství ohledně této staroegyptské dobroty jednoduše všem amatérským perníkářkám. Přihlaste se a odhalte nejlepší recepty i to, jak se připravuje dokonalá poleva. Seznamte se s dalšími metodami zdobení i vychytávkami, které z vás učiní královnu pečení perníčků!

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Pečení a zdobení perníčků

Kurz Báječné sushi recepty pro každého

Sushi z kurzu Báječné sushi recepty pro každého

Myslíte si, že sushi a syrová ryba je něco, co od sebe nelze oddělit? Pak se obrovsky mýlíte. Sushi v dnešní době může být nejen rybí, ale také zeleninové nebo dokonce sladké. Nevěříte, ale rádi byste zabředli do tajuplností přípravy sushi? Pak tu pro vás máme skvělý kurz Báječné sushi recepty pro každého, při kterém se dovíte naprosto vše. Jak už je u nás zvykem, tak všechny lekce jsou dostupné v online prostředí, tedy přes internet a 3 úvodní lekce zdarma. Pojďme se společně podívat na to, co nás v kurzu čeká?

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Báječné sushi recepty pro každého

Kurz Zdobení dortů

Zdobení dortů foto

Máme tu další ze skvělých online kurzů, které nabízíme spolu se zkušenými lektory. Z pohodlí domova se tak můžete naučit mnohé. Dnes to bude úchvatný kurz Zdobení dortů, ve kterém společně pronikneme do tajů cukrářství. Naučíme se vytvářet dorty, které budou nejen skvěle chutnat, ale také báječně vypadat. Máte-li chuť se něco nového naučit, pak jste na správném místě.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Zdobení dortů

Kurz Nejlepší recepty české kuchyně

Nejlepší recepty české kuchyně - šéfkuchař a jídla

Tak to tu ještě nebylo. Kurz Nejlepší recepty české kuchyně naučí účastníky skvěle uvařit ty nejtradičnější recepty. Bez nich si žádný Čech neumí představit vánoční svátky nebo nedělní oběd. To vše se skvělým a zkušeným lektorem, který působí jako šéfkuchař už déle než 25 let a z pohodlí vašeho křesla nebo gauče. Ano, stačí vstoupit a můžete se stát skvělým kuchařem a hostitelem.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Pokračování textu Kurz Nejlepší recepty české kuchyně