Remoska® P2403L/CI Lívanečník 24 cm Vega Barva: Modrá

1 499,00 

Slevový kód: REMOSKAAFFIAL -> sleva 10 % pro nákup v e-shopu Remoska®

DO OBCHODU Remoska®

Popis

R_jednoduse dokonale vareni

Pánev je vyrobena z litého hliníku, který je ideálním teplotním vodičem. Nepřilnavý povrch a dokonale rovnoměrný rozvod tepla celou nádobou umožňuje zdravou přípravu pokrmů bez použití tuku.

Remoska® Vega je vyráběna ze špičkových materiálů

Designová rukojeť z vysoce kvalitních materiálů odolává teplotám až do 220°C. To umožňuje použít celou pánev i pro zapékání v troubě. Pánev je vhodná na indukci.

Remoska H2411/42CI Vega Black 24 cm

 

Výhody nádobí Remoska® Vega

 image004   Snadná údržba pánve

Každodenní vaření není pro hrnce a pánve z řady Remoska® Vega žádný problém. Pánev velmi jednoduše zbavíte všech nečistot po vaření a smažení díky nepřilnavému povrchu s částečkami oxidů titanu. Pánev stačí jednoduše setřít papírovým ubrouskem.

 image003   Úspora energie během vaření

Díky dokonale rovnému dnu a špičkovým materiálům, ze kterých je Remoska® Vega vyrobena, dochází v hrnci k velice efektivní distribuci a akumulaci tepla. Vaření a smažení je tak na této pánvi velmi úsporné. 

 image002   Dlouhá životnost

Špičkové materiály a speciální technologie lití dělá z Remosky Vega odolného pomocníka v kuchyni, který vám vydrží dlouhá léta. Nemusí se vůbec bát poškrábání povrchu při vaření ani jiného zkroucení nebo poškození při častém používání.

 

Návod k použití si můžete stáhnout zde:

Snímek obrazovky 2020-10-10 v 17.42.36

Další informace

Barva

Objem

Průměr pánve

Váha brutto/netto

Indukce