Remoska® H2813/CI Hrnec 28cm Vega Barva: Červená

2 199,00 

Slevový kód: REMOSKAAFFIAL -> sleva 10 % pro nákup v e-shopu Remoska®

DO OBCHODU Remoska®

Popis

R_jednoduse dokonale vareni

Hrnec je vyroben z litého hliníkuDíky nepřilnavému povrch s částečkami oxidů titanu je hrnec odolnější a umožňuje vaření bez použití tuků.

Remoska® Vega je vyráběna ze špičkových materiálů

Hrnec je možné používat i pro pečení v troubě a to do teplot 220°C, veškeré úchyty jsou pro větší bezpečnost zhotoveny z tepelně odolných plastů.

Součástí balení je skleněná poklice. Profil okraje poklice je velmi šetrný k okrajům hrnce a zároveň přirozeně reguluje množství odváděné páry z hrnce. Společně s regulační dírkou pro odvod páry umožňuje vařit zdravě s minimálním množstvím vodyHrnec je vhodný na indukci.

Remoska H2411/42CI Vega Black 24 cm

 

Výhody nádobí Remoska® Vega

 image004   Snadná údržba hrnce

Ani ta největší zátěž není pro hrnce a pánve z řady Remoska® Vega žádný problém. Díky nepřilnavému povrchu s částečkami oxidů titanu se navíc veškerých nečistot po vaření zbavíte velice snadno pouhým setřením hrnce papírovým ubrouskem.

 image003   Úspora energie během vaření

Díky dokonale rovnému dnu a kvalitním materiálům, ze kterých je Remoska® Vega vyrobena, dochází v hrnci k velice efektivní akumulaci a distribuci tepla. To vše šetří energii potřebnou k vaření. 

 image002   Dlouhá životnost

Špičkové materiály a unikátní technologie lití dělá z Remosky Vega velice robustního pomocníka v kuchyni, který vám vydrží dlouhá léta. Nemusí se vůbec bát poškrábání povrchu při vaření ani jiného poškození a zkroucení a to ani při každodenním používání. 

Návod k použití si můžete stáhnout zde:

Snímek obrazovky 2020-10-10 v 17.42.36

Další informace

Barva

Objem

Průměr hrnce

Váha brutto/netto

Indukce