Chcete koupit Remosku? Poradíme vám jakou a kde

Chcete koupit Remosku obrázek

Koupit Remosku. Pokud zvažujete zda ano či ne, pak si přečtěte tento článek. Pomůže vám při rozhodnutí. Dozvíte se, proč koupit Remosku. Přiblíží vám druhy Remosek. Doporučí kde nakoupit a zkušenost s nákupem přímo od výrobce. Poskytne informaci, co udělat před prvním pečením v Remosce.

Čtěte dál!

Proč koupit Remosku

 • je úsporná – příkon Remosky je 580 W, zatímco elektrické trouby cca 2000 W
 • je mnohem levnější než sporák, přitom poslouží stejně dobře
 • jednoduše se používá – nic nenastavujete, stačí přiklopit víko a zapnout
 • je univerzální – peče, dusí, vaří, ohřívá, rozmrazuje
 • snadno se čistí – většinou stačí vytřít ubrouskem
 • lehce přenosná – využijete ji doma, na chatě či chalupě
 • Remoska je český výrobek

Přečtěte si také: Výhody Remosky

Jakou vybrat Remosku?

V době psaní článku jsou k dispozici tři řady pečících mís:

Remoska® Prima

Jedná se o nástupce klasických modelů Remosek. Sází na jednoduchost a široké spektrum využití.

Remoska® Dua

Má dvě víka a umožňuje tak pečení i vaření v jednom hrnci. Povrch hrnce je nerezový, bez nepřilnavého povrchu. Vaření v něm je možné na všech typech sporáků.

Remoska® Tria

Jedná se o univerzálního pomocníka. Kombinuje v sobě pečicí mísu, hrnec na vaření a soft-tlakový hrnec na dušení pod mírným tlakem. Má tři různá víka. Navíc je hrnec použitelný na sporáku klasickém elektrickém, indukčním i plynovém.

Po zvážení všech pro a proti jsem se rozhodl pro osvědčenou klasiku, a to Remosku Prima s využitelným objemem mísy 4 l, bez skleněného okénka v pečícím víku. Okénko považuji spíše za komplikaci, protože se hůře čistí a předpokládám, že jím uniká snadněji teplo. Takže bez skleněného průhledu může být pečení rovnoměrnější. I když přiznávám, že to je jen moje domněnka. Netestoval jsem to.

Videonávod Remoska® Prima

Jde se nakupovat. Ale kam?

Kde koupit Remosku? Na první pohled se to zdá jednoduché. Vždyť je k dostání u „všech dobrých“ prodejců elektra, kuchyňských či domácích potřeb. Jsou to desítky kamenných prodejen i e-shopů. Kde však bude nákup nejvýhodnější? Volím jednoduchou rozhodovací strategii. Nakoupím přímo u výrobce. Společnost REMOSKA s.r.o. z Frenštátu pod Radhoštěm provozuje internetový obchod na adrese shop.remoska.eu.

Vzhůru do e-shopu Remoska®

Vyzbrojen slevovým kódem REMOSKAAFFIAL, který mi zabezpečí 10% slevu na nákup, zadávám do prohlížeče URL shop.remoska.eu. Úvodní strana působí lehkým a přehledným dojmem. Kromě pečících mís je zde také nabídka nádobí, elektrospotřebičů a příslušenství. Vše značky Remoska®. V rubrice „Pečící mísy“ volím „Remoska® Prima“ a snadno nacházím hledaný produkt Remoska® P32/01 4l Prima. Slevový kód vkládám v košíku po zaškrtnutí políčka „Mám slevový kód“ a sláva, 10 % je z ceny dole. Vzhledem k tomu, že nákup je za více než 1.999,- Kč, mám dopravu zdarma. V dalším kroku vybírám dopravce. Je možné využít Českou poštu, přepravní služby PPL a DPD, Balíkovnu i osobní odběr v sídle společnosti ve Frenštátě pod Radhoštěm. Volím DPD a níže ještě platbu kartou. Platba je možná samozřejmě také na dobírku při převzetí zboží. Co stojí za pozornost je, že platit lze také bitcoinem. V dalším kroku následuje vyplnění doručovacích údajů. Poté platba a zboží je na cestě. Třetí pracovní den od potvrzení objednávky mám Remosku doma.

Celkově hodnotím nákup na shop.remoska.eu pozitivně. Vše je přehledné, intuitivní, nesetkal jsem se s žádným nečekaným krokem či problém. Pokud by se přeci jen nějaký problém vyskytl, pak je k dispozici podpora na chatu, telefonu, e-mailu nebo je možné podívat se na časté dotazy zákazníků.

Tip pro vás – využijte také slevový kód REMOSKAAFFIAL . Získáte slevu 10 % při nákupu na shop.remoska.eu.

Balit lze i bez plastů

Doručený balík s Remoskou byl velmi dobře zabalen. Pozitivně hodnotím, že kromě nezbytného množství lepící pásky, nebyly použity žádné plasty. Prázdné místo v krabici bylo vyplněno zmuchlaným papírem, který fixuje zboží uvnitř stejně dobře jako bublinková fólie či plastové polštářky. Vlastní Remoska byla zasazena v tvarovaných kartonech s výřezy. Jde to i bez polystyrenu. Skvělé.

Remoska® P32/01 4 l Prima obsah balení

 • víko s topným tělesem
 • 4 l hliníková mísa s teflonovým povrchem
 • stojan
 • odnímatelný přívodní kabel napájení
 • návod v češtině a několika dalších jazycích

Doporučuji všechny díly překontrolovat, zda nejsou poškozeny. Pokud ano, pak je to důvod k reklamaci

Co dělat před prvním použitím Remosky

Začínám tím, že si přečtu návod. Není nijak dlouhý. Vše je srozumitelně vysvětleno na dvou stránkách. Podle doporučení v návodu teflonovou mísu omyji vodou se saponátem, víko pouze otřu vlhkým hadříkem. Víko se totiž nesmí ponořit do vody. Důvod je nasnadě. Obsahuje elektrické díly.

Vnitřní teflonový povrch mísy po oschnutí ještě potřu slabou vrstvou stolního oleje a papírovou utěrkou vytřu. Zvýší se tak nepřilnavost teflonu. Hotovo. Remoska je připravena pro první pečení.